Kalender

Programma WTC Kontakt 2020

Maart:

zondag     01:   9.00           Opening seizoen – Klein Sinaai (fietswijding) A+B
zondag     08:   9.00           Doel
zondag     15:   9.00           Wachtebeke
zondag     22:   9.00            Buggenhout – Peizegem
zondag     29:   9.00            Winterkontaktrit

April:        

zondag     05:   8.30            Supporterrit Ronde Van Vlaanderen
zondag     12:   8.30           53 X11 – Hamme 
zondag     19:   8.30           Hussevelde zonder volgwagen 
zondag     26:   8.30           Haasdonk WTC Vercadi – 60 of 90 Km

Mei:                                        

zondag     03:   8.30         Heffen
zondag     10:   8.30          KONTAKTRIT
zondag  17:   8.30          Beervelde – Destelbergen
zondag     24:   8.30         Rudy Peerens 4Kronen – vertrek Sint-Niklaas
zondag     31:   8.00         Grimbergen – 100km rit

Juni:  

maandag 01:  9.00            WTC Sportief  – Sint-Gillis-Waas
zondag    07:  8.30            Gijzegem – Moorsel
zaterdag 13:   8.00            2-daagse naar Roeselare
zondag     14:   8.00            2-daagse naar Roeselare 
                         8.30           Voor de thuisblijvers: Jan Bogaert classic in Temse
zondag     21:    8.30           Gaverlandrit
zondag     28:    8.30           Putberg – Asse

juli:

zondag     05:   9.00           Portaalrit – Melsele of Vakantie Clubrit
zondag     12:   9.00           Vakantie Clubrit
zondag     19:   9.00           Vakantie Clubrit 
zondag     26:   9.00           De Cadans – Melsele of Vakantie Clubrit

augustus:

zondag     02:   8.30           Oosterzele – Wetteren
zondag     09:   8.30            Mechelen (zonder volgwagen)
zondag     16:  8.30            Waaslandrit
zondag     23:   8.30           Stekene – Lambiktochten
zondag     30:   8.30           Hijfte

september:

zondag     06:  8.30            Bornem Merckxboys
zondag     13:   8.30           Axel      
zaterdag. 19: 13.00. Tom Steels Classic
zondag     20:  8.30           Sponsortocht
zondag     27:  8.30           Tijdrit clubkampioenschap                                                                                                                

Oktober:

zondag     04:   8.30           Het vallende blad Stekene
zondag     11:   9.00           Clubrit
zondag     18:   9.00           Clubrit
zondag     25:   9.00           Clubrit
zaterdag  31:  19.00          Feest in zaal Roxy

Opmerkingen:

  • Dit programma is onder voorbehoud van eventuele wijzigingen waarvan u tijdig op de hoogte zal worden gebracht.
  • De B-ploeg vertrekt elke week zondag om 9.00 uur
  • Bij rally’s in de omgeving zal de B-ploeg in principe daar ook naar toe gaan.
  • Vanaf november 2020 tot en met maart 2021 wordt er op zondag verder in clubverband gefietst met vertrek om 9.30u aan het lokaal.

Eén antwoord op “Kalender”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *